Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mikail Arslan, Kurumumuzu Ziyaret Etti.

Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mikail Arslan, Kurumumuzu ziyaret etti.
           
Milletvekilimiz Sayın Mikail Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz ve Müdürlüğümüze bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.   İl Müdürümüz Ramazan Baykara'nın yanı sıra İl Müdür Yardımcımız Erhan Bolat, Şube Müdürlerimiz ve kuruluş idarecilerimiz Milletvekili Arslan’ı karşılarken, İl Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezimizin hizmet veren birimler incelemelerde bulundu.
           
İnceleme sonrasında Milletvekili Arslan, İl Müdürlüğü Makamında Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarımızın idarecileriyle birlikte bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda kuruluşlarımızın iş ve işleyişleri hakkında bilgi edinerek, kuruluş idarecilerimizin karşılaştıkları sorunların çözümü aşamasında neler yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Yine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüzün yatırımları hakkında genel değerlendirme yapıldı.
           
Milletvekilimiz Sayın Arslan; “ Hükümet olarak sosyal devlet sorumluluğu içerisinde çocuk, genç, yaşlı, engelli ve şehit gazi bireylere mümkün mertebe destek sağlandığını, bu konuda iktidarımız süresinde büyük yol kat ettiğimizi ve bunun dışında ne gibi katkı sağlayabiliriz çalışmasında olduklarını ve bu bilinçle Aile ve Sosyal Politikalar çatısı altında çalışan tüm personelin çalışmalarından dolayı başarılarını takdirle karşıladığımı, dezavantajlı gruplara yönelik verilen hizmetlerde her türlü desteği vereceğimizi ve kuruluş personelinin bu konulara hassasiyetle yaklaşması konusunda kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
           
İl Müdürümüz Ramazan Baykara, Milletvekilimiz Arslan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek," Milletvekilimiz Sayın Arslan kurumumuzu ve çalışma arkadaşlarımızı ziyaret etmesi bizi son derece mutlu etmiştir. İl Müdürlüğümüzün çalışmalarında bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Arslan’a teşekkür ederek, sunulan hizmetleri en iyi noktaya getirinceye kadar devletin imkanları ölçüsünde her türlü desteği sağlanacağını” ifade etti.


Sonraki Sayfa: Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi Sakinlerine Sinema Etkinliği Gerçekleştirildi.

Önceki Sayfa : Kırkıncı Sosyal Yardım Programımız Başlatıldı