İl Müdür Yardımcımız Erhan Bolat’tan Kurumumuza Veda.

Müdürlüğümüze bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve aynı zamanda İl Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekte iken Ahi Evran Üniversitesi Mucur Meslek Yüksek Okuluna ataması gerçekleşen Erhan Bolat 02/02/2018 tarihi itibariyle Müdürlüğümüzdeki görevinden ayrılmıştır.
           
Ayrılma anısına düzenlenen etkinlikte İl Müdürümüz Ramazan Baykara yaptığı konuşmasında; “ Erhan Bey Bakanlığımızın çeşitli birimlerinde uzun yıllar hizmet vermiş son 5 yıldan bu yana İdari görevler üstlenerek başarılı çalışmalara imza atmıştır. İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarınca yürütülmekte olan hizmetlerin kaliteli, etkin ve verimli şekilde yürütülmesinde büyük katkısı olan Erhan Bey’in kurumumuzdan ayrılması bizim için son derece büyük bir kayıp olmuştur. Ancak kendisi adına bundan sonraki süreçte akademik kariyeri noktasında bir yol açılmıştır. Sevindirici olarak bulduğumuz bu süreçte kaliteli ve başarılı çalışmalara imza atacağından eminiz.
           
Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak kendisine ve ailesine bundan sonraki yaşamında sağlık, mutluluk, huzur ve başarı diliyoruz. 
 


Sonraki Sayfa: Devlet Övünç Madalya ve Beratı Tevcih Töreni Gerçekleşti.

Önceki Sayfa : Engelli Memur Yerleştirme ve EKPSS-Kura'ya Başvuru Takvimi