İl Müdür Yardımcımız Erhan Bolat’a Veda Yemeği Düzenlendi.

Müdürlüğümüze bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve aynı zamanda İl Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekte iken Ahi Evran Üniversitesi Mucur Meslek Yüksek Okuluna ataması gerçekleşen Erhan Bolat’a veda yemeği düzenlendi.

Yaklaşık 60 personelimizin katılımıyla gerçekleşen veda yemeğinde Üniversite camiasının kazandığına dikkat çeken İl Müdürümüz Ramazan Baykara; İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarınca yürütülmekte olan hizmetlerin kaliteli, etkin ve verimli şekilde yürütülmesinde büyük katkısı olan Erhan Bey’in kurumumuzdan ayrılması bizim için son derece büyük bir kayıp olmuştur. Bundan sonraki süreçte akademik kariyeri noktasında bir yol açılmıştır. Rabbim yolunu her daim açık etsin.” dedi.

Erhan Bolat konuşmasında; “ Acısıyla tatlısıyla uzun süredir Kırşehir’de omuz omuza çalıştık. Zaman zaman stresli günler yaşadık. Zamana zaman birlikte güldük birlikte de üzüldük. Hayat bir yol yeni yolumuza Allah nasip ederse Üniversite camiası içerisinde devam edeceğim. Dostluğumuz, arkadaşlığımız ve meslektaşlığımız bitmiş değil. Muhakkak yine Allah’ın izniyle görüşeceğiz birbirimizi ziyaret edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak kendisine ve ailesine bundan sonraki yaşamında sağlık, mutluluk, huzur ve başarı diliyoruz.  
           
Program; toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. 


Sonraki Sayfa: Engellilerimize Erciyes Kayak Merkezi Etkinliği Düzenlendi.

Önceki Sayfa : Çiçekdağı Kaymakamı Nurbaki Yalçın Kurumumuzu Ziyaret Etti.